הכנס השני של Scientix באוקטובר – ההרשמה נפתחה

כנס Scientix השני
כנס Scientix השני

הכנס השני של Scientix יתקיים ב- 24-26 לאוקטובר בבריסל, בלגיה. מצופה שישתתפו בו כ- 550 מורים, קובעי מדיניות, חוקרים ומנהלי מיזמים. הוא יהיה אחד האירועים הרחבים ביותר להכרות הדדית בין העוסקים בחינוך למדעים, מתימטיקה וטכנולוגיה באירופה.


ההשתתפות היא ללא תשלום. יתירה מכך, האירוח בבית המלון ( יום שישי ה- 24 ויום שבת ה- 25 ) יהיה מכוסה עבור כל 550 המשתתפים וכן הארוחות מיום שישי בערב עד ארוחת הצהריים ביום ראשון. מידע נוסף:
הקריאה למאמרים פתוחה. המועד האחרון להגשת הצעות להרצאות, דוכנים, סדנאות מעשיות ושולחנות עגולים הוא ה- 31 ליולי 2014. המציעים שהצעותיהם יתקבלו ידעו על כך עד ה- 31 לאוגוסט 2014.
ההרשמה לכנס נפתחה. חשוב: ההשתתפות היא על פי סדר ההרשמה כשהראשונים זוכים להיכלל בין המשתתפים. אם תקבל דואל עם "Registration Confirmed – Scientix Conference 2014" משמעות הדבר שמקומך נשמר. שים לב במיוחד לתנאים והתניות לכך ש- Scientix יכסה את הוצאות האירוח שלך ליום שישי ושבת ה- 24-25 לאוקטורב. הירשם עכשיו!
תכנית הכנס עכשיו זמין כאן. תוכל לעיין בטיוטה מסכמת של התכנית (עדכון אחרון מה- 8.7.2014 ). אנו מצפים ל- 70 הרצאות, 12 סדנאות, 7 שולחנות עגולים, 25 דוכנים ועוד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *